לקט אירועים פליליים מגן יבנה והסביבה
גניבת הסמלים, בן המיעוטים שנעצר בדרך לפיגוע, ועל העובד "שגנב כי גנבו לי" בתמונה - הסכין של בן המיעוטים

ניסיון גניבת  סמלי רכב:

ד' תuשב גן יבנה דיווח שמספר ילדים החליטו באישון לילה לגנוב לו את הסמל של הרכב . ד', תפס את בני הנוער "על חם" , והחליט שלא לדווח על כך למשטרה לאחר שיחה עם אביהם של אחד הנערים, בה סיכמו שהאב ישלם על התיקון.
ד' סיפר ל"גן יבנט" כי "זה לא פעם ראשונה שנגנבים סמלי רכבים באיזור, גם ברכבי הישן נגנב סמל כזה. אני קורא להורים לבדוק מה ילדיהם עושים בשעות הקטנות של הלילה. לא רציתי לפגוע בעתידם , לכן לא הגשתי תלונה , וגם סיכמתי עם אביהם שישלם לי את הנזק, אך פעם הבאה לא אהיה כ"כ רחמן"גנב כי גנבו לו :
 יmירתיות של גנבים - בתאריך 18/10/2013 התלונן תושב כי פרצו לרכבו וגנבו לו כלי עבודה.
 בחקירת המשטרה וצפייה במצלמות האבטחה , נראה רכב חשוד בקרבת הרכב שנפרץ. המתלונן  ציין בפני החוקרים כי הרכב הנצפה במצלמות האבטחה עונה לתיאור רכבו של עובד שעבד אצלו בעבר, דבר שהעלה את חשדו, כי העובד שגם יודע על הימצאות הכלים ברכב, הוא זה שפרץ וגנב.

 בתאריך 24/10/2013, בחיפוש על פי צו בית משפט , ביצעו השוטרים חיפוש בביתו של החשוד והעובד לשעבר. בחיפוש אותרו כלי העבודה שזוהו ע"י המתלונן.

החשוד שעוכב לחקירה הכחיש תחילה , אך הפעלת לחצים מצד חוקרי המשטרה,  החליט להודות במיוחס לו , ואף שיחזר את האירוע.

להגנתו טען כי כלי העבודה שהיו לו נגנבו , ולכן החליט לגנוב את כלי העבודה של המתחרה שלו, ובכך לפגוע בו משום ש"הוא ליכלך עליי בפני לקוחות"   . בתום חקירתו שוחרר החשוד בתנאים מגבילים. חומר החקירה הועבר לצורך הגשת כתב אישום.

אין ספק שכתב הגנה דוגמת "גנבתי כי גנבו לי" , "גנבתי כי ליכלך עליי" , יוציא אותו זכאי לחלוטין במשפט...

בן מיעוטים מאיים לרצוח יהודי:

בnהלך פעילות של ניידת שיטור משולב, כאשר הצוות היה  מחוץ לניידת במשימת אבטחה , נצפה לפתע בן מיעוטים הולך לקראתם בצורה מאיימת, כאשר בידו האחת אבן חדה , וידו השנייה משוכה לאחור ומסתירה דבר מה. הצעיר התקדם וצעק בקול "  שחררו אותי אני ארצח את כולכם, אני יהרוג יהודי" - צוות השיטור לא נשאר אדיש ונאבק בהצלחה בצעיר , תוך כדי שהם מגלים  שמה שהסתיר בידו השניה היה סכין מטבח גדולה וחדה.

החשוד יליד 1995 תושב שטחים מיאטה, הועבר לחקירה. בחקירתו טען כי קודם למעצרו רב עם דודו, לכן היה עצבני, ואת הסכין הוא פשוט .

"שכח" בכיס. דני, תושב גן יבנה, דיווח כי ראה את הצעיר מגיע בטרמפים מצומת גן יבנה. היזהרו והישמרו!.

 בתמונה : הסכין של בן המיעטים

 


תגובות:
11. מגיבים יפי נפש
חמי 28-11-2013
סתם אפסים המגיבים פה במיוחד שלומי ואריק שמולנים מטומטמים.. ולצור- סבבה אם זה ככה אז סבבה לא צריכים להיכנע לתכתיבים של התקשורת הארצית שאומרת בני מיעוטים שזה ערבים, אל תהיה כמוהם אני חושב שאתה איש עם ראש על הכתפיים בלי שנאה עצמית למדינה שאתה גר בה.. צור תזכור שהיישוב פה הוא ימני ורוב הגולשים כאן גם כן ימנים

 

10. ירון חבל על מי שמת - תפסיקו
שלומי 28-11-2013
ל*** (צונזר על ידי מערכת האתר) את המוח. בני מיעוטים, ערבים. הגיע הזמן לפרגן למשטרה על העבודה הטובה ולאתר על הבאת הדברים. צור ימין - תשתמש באיזה ביטוי שאתה רוצה.

 

9. צור תגובה מעניינת אבל עדיין חבל
ירון 28-11-2013

 

8. הבהרה :
צור ימין - עורך גן יבנט 28-11-2013
לכל החברים, אין לי בעיה להשתמש במילה "ערבים" את הדיווח הספציפי הזה קיבלתי מדוברת המשטרה בה היא ציינה את המילה "בני מיעוטים" , יש כמה סוגי מיעוטים בארץ, ובגלל שאין לי מושג לאיזה מיעוט הוא שייך השתמשתי במונח הכללי הזה. היו רגועים - אם הייתי יודע בוודאות שהוא ערבי , הייתי משתמש במילה ערבי, מאחר שאיני יודע בוודאות, העדפתי שלא לרשום. חנוכה שמח...

 

7. לאריק אם זה ככה ואתם באמת מצנזרים שמות של ערבים
גו יבנאי 28-11-2013
רק כדי להגן עליהם אז אתם שמאלנים דוחים ובגלל אנשים כמוכם המדינה שלנו קורסת וצור ימין מחכים לשמוע את קולך בנושא!!

 

6. לחמי - מה אתה קשור?!
אריק 28-11-2013
וגם אם הוא שמאלני? אז? ככה נהוג לכתוב, תלמד קצת מה זה אתיקה עיתונאית. ואני ממש לא אוהב ערבים!

 

5. מסכים עם חמי
גן יבנאי 28-11-2013
תפסיקו אם הצביעות ותכתבו ערבים צור ימין לצומת ליבך!!!

 

4. מסכים עם חמי... קח את זה כיביקורת לפעם הבאה
מיכאל 28-11-2013
צור ימין , אתה לא נראה שמאלני, אבל דברים כאלה יכולים להתפרש לא נכון

 

3. לצור ימין
חמי 28-11-2013
למה אתה כותב כמו כל התיקשורת בן מיעוטים???? תכתוב ערבי מה יש גם אתה שמאלני??????. מה זה בו מיעוטים בו נחשוב ביחד אולי זה נוצרי או אינדיאני.. כולם יודעים שזה ערבי אבל במקום לכתוב ערבי כל התיקשורת השמאלנית כותבת בן מיעוטים.. תתביישו לכם

 

2. כניראה המנוול גנב גם לי
דבי 28-11-2013
סמל של ניסן ששוויו 500 שקל

 

1. כל הכבוד למשטרת ישראל!
יהודה 28-11-2013
תחזירו לנו את תחושת הביטחון

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה