מצב התברואה בגן יבנה הולך ויורדבתקופה האחרונה החלה בגן יבנה ירידה משמעותית בתחום התברואה, תופעה שגורמת ללכלוך ברחובות ונראות רעה של הישוב, כנסו ותראו.

 לא פעם בתקופה האחרונה אנו רואים בגן יבנה שכונות מלוכלכות ולא מטופחות, כשמתבוננים מהצד רואים ירידה משמעותית בתחום התברואה, עלים על המדרכות, לכלוך שנגרם כתוצאה מעובדי משאית הזבל כאשר הם מרכזים את הפסולת, תחזוקה לקויה, אבני מדרכה במצב רעוע וחוסר טיפוח של הצמחים והעצים!

התופעה אינה מתמקדת באיזור ספציפי, היא מתפשטת בכל רחבי גן יבנה וגורמת לנראות לא נקיה ומסודרת של הישוב.

 

תושבים הרבים החלו להתלונן על התופעה שגורמת להם לצאת החוצה ולנקות בעצמם את רחבת החניה מחוץ לביתם, מעשה מקומם במיוחד כאשר אנו משלמים ארנונה...

בנוסף לבעיות התברואה הנוראיות בגן יבנה שכוללות עלים בכל פינה, מדרכות רעועות ופסולת ברחובות, ישנה עוד בעיה שנגרמת בעיקר ע"י עובדי משאית הזבל, כאשר הם מרכזים את כל הפסולת הם מפילים על הדרכה אשפה מרובה ולא מרימים אותה, מה שגורם ללכלוך נוסף ברחובות.

שבירת הפחים זו עוד תלונה שעולה מתוך התושבים,המועצה בוחרת לגרוע את המצב בכך שלא תמיד לוקחת אחריות ומחליפה את הפח, רק בעזרת לחץ...

החלפת הפחים עם פחי תושבי השכונה זו תלונה נוספת, כל בוקר התושבים מסתובבים ברחבי השכונות ומחפשים את פחיהם, ממש משחק הכיסאות..

יש לכם סקופ? מעוניינים לפרסם? לחצו כאן להתחיל איתנו צ'אט בוואטספ 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה