חשד: פדופיל מטריד קטינים לאחר בית הספרעל התקרית שהתרחשה השבוע בבית הספר רמון ..

בו דיווח ילד על אדם מבוגר שניסה לפתותו תלמיד בית הספר "אילן רמון" , נתקל במבוגר שלטענתו לא ראה מעולם, אשר החל לפתע לדבר איתו תוך שהוא מתעניין בשלומו, שואל איפה הוא גר , היכן הוריו והאם הם בבית. לאחר המקרה , פנה הילד , שדי נלחץ מהסיטואציה, להוריו, ואלה מיהרו לדווח לבית הספר על המקרה . התלונה למשטרה גם לא איחרה לבוא. משיחתנו עם בית הספר , נאמר כי כרגע לא ברורה כוונת המבוגר והאם באמת מדובר בפדופיל או באדם עם הלוקה בנפשו, כמו כן נטען כי ישנה אפשרות כי הילד הפריז בסיפורו בגלל הלחץ שהיה בו, ולכן אין כרגע יש להתייחס לכך בעירבון מוגבל.כמו כן, כל מפרץ בית הספר מצולם, אך עד כה לא נמצא החשוד.     בעקבות המקרה, נעשתה השבוע הסברה בכל הכיתות בנוגע לזיהוי פדופילים ותרחישים דומים, בנוסף נאמר לתלמידים ללכת בקבוצות ונשלחה הודעה להורים. צוות גן יבנט פנה לדובר מרחב לכיש ,ליאור בן סימון , על הנעשה מצד המשטרה: "כרגע אין משהו מוצק, לא הוגשה תלונה רשמית. נכון לעכשיו ,מדובר רק בשמועה של שתי ילדות הטוענות כי הוטרדו (לא מבחינה מינית) והן לא הגיעו למסור עדות בנושא, כשיהיה התפתחות בנושא נעדכן ונערך בהתאם." ההודעה שנתקבלה ע"י הנהגת ההורים (נתקבל ע"י אילנית סגיב ,אמא ): ״דיווח שהתקבל מהנהגת ביה״ס אילן רמון על פדופיל שמסתובב בקרבת בית הספר ומטריד ילדים, מציע מתנות ושואל שאלות אישיות כמו מקום מגורים. הפדופיל גם עוקב אחר הילדים. מדובר בשני מקרים זהים אחד אתמול ואחד היום. הומלץ להורים לגשת למשטרה ולדווח. בנוסף מנהלת בית הספר מעודכנת והיא תדאג לעדכן את הגורמים הרלוונטיים במועצה כולל את ראש המועצה. יש להשאר רגועים ולשמור על ערנות .״.     אתמול (12/9) בישיבה שהתקיימה ב"נעמי שמר" נמסר כי העניין הועבר לראש המועצה דרור אהרון ולמשטרה. תיאור של המבוגר החשוד : מתולתל כבן 40 עם טנדר. קינדיס בן חמו אומרת כי לא דווח להורים על פדופיל אלא על אירוע חריג שהתרחש לאחר שעות הלימודים. כמו כן ,מתברר כי זו לא הפעם הראשונה שפדופילים מסתובבים להם בגן יבנה בסמוך לבתי ספר, וכי לפני מספר שבועות עצרו בחור (אולי אותו אחד) , מאז הוא שוחרר. עינת בן חמו מסברת את אוזננו ואומרת שדבר דומה התרחש לפני כמה שנים כאשר היו שני פדופילים שנתפסו,כאשר האחד הגדיל לעשות והתחפש לליצן כדי לפתות את הילדים התמימים. אסנת נעים שיתפה את דאגותיה בצורה שקשה לא להתחבר אליה: "צריך להחדיר היטב לילדים שלא יקרה מצב שמשהו זר יתחזה בתוך חבר טוב של אבא/אמא והם ביקשו לאסוף את הילד מביה״ס אלא רק באישור הורה מול הילד. "     רני כהן , נותן את השערתו : חברים זה לא בהכרח ( והלוואי שלא ) פדופיל, ברחובות היה מקרה כזה של גנבים שעקבו אחרי ילדים ראו באיזה רכב אוספים אותם ראו איפה גרים ואם ''שווה'' הבית שלהם ולאחר שפיטפטו עימם וידעו אם אמא ואבא בבית ומתי, לאחר שהתחזו לחברים של ההורים ואמרו איזה שרשרת יפה יש לך למפתח של הבית ,כך שיכפלו בעזרת פלסטלינה את המפתח. היו מספר מקרים כאלה שנגמרו באותו תיאור ובפריצות מאד ''מדוייקות'' צוות גן יבנט מבקש מההורים להיות עירניים ולשים לב. כמו כן במידה וראיתם משהו חשוד – אל תהססו לפנות למשטרה ולמסור את פרטי המקרה תוך תיאור מירבי .      

תגובות:

11. מה שרני כהן אומר מדוייק להפליא! שוקי 10-12-2013

10. אם זה נכון וככה המשטרה הגיבה זה ביזיון! ירון 09-12-2013

9. לצור ימין לצור ימין 09-12-2013 למה שלא תעשו כתבה על עידן זריהן מנערים ב של מ.כ גן יבנה שהביא עוד גול ונותן עונה של כוכב אדיר!? הוא הכוכב כדורגל החזק של העתיד של גן יבנה ועוד יביא לנו הרבה כבודדד!!!!!!!! תעשו עליו כתבה מגיע לו

8. בטח שהיתה תלונה.. אמיר 09-12-2013 הינה ציטוט מהכתבה "לאחר המקרה , פנה הילד , שדי נלחץ מהסיטואציה, להוריו, ואלה מיהרו לדווח לבית הספר על המקרה . התלונה למשטרה גם לא איחרה לבוא." וחוץ מזה זה לא הפעם הראשונה שאני רואה בפורום אנשים שמדווחים על ניסיונות של פדופילים באזור שלנו. ומלבד זה אפילו שאין עדות עדיין אפשר לפתוח בחקירה בדרכים אחרות, כמו בדיקה של אנשים עם רקע בעבר בפדופיליה שחיים באזרונו שיילקחו לתשאול וכו..

7. ל-5 אמיר מה רצית בדיוק?! אבא 09-12-2013 שמה יעשו? שבלי עדות יפתחו חקירה?! ההורים של אותה תלמידה חסרי אחריות שלא לקחו את זה צעד קדימה לא המשטרה!!

6. גועל נפש של אנשים תושב הישוב 09-12-2013 לסרס את הפדופילים הבני זונות האלה ולשלוח אותם לצינוק... תמשיכו לעדכן !!!

5. תגובת המשטרה ממש בדיחה. אמיר 09-12-2013 לא הבנתי למה הם אומרים שזה שמועה. האם בכלל נפתחה חקירה? למה מחכים? המשטרה טוענת שהילדות טוענות שהוטרדו (לא מינית).. זה אמיתי המשפט הזה?? מחכים שיקרה משהו בשביל להוציא חקירה?? רק אחרי שקורה משהו צריך לבדוק?? התגובה של המשטרה בעניי מקוממת! זה משטרה זה?

4. וואוו מפחיד מאוד.... תודה על הבאת הידיעה משה 09-12-2013 ובכלל על העבודה הטובה שלכם... חיזקו ואימצו

3. אני מבקש מהמשטרה לטפל בנושא יוסי 09-12-2013

2. מפחיד מור 09-12-2013 ברמות

1. ה' ישמור... שלומי 09-12-2013 תעדכנו


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה