מחירי הסופגניות השנה גבוהים השנה מאשר בשנה שעברה -  רולדין, ייקרה השנה את סופגניות ה"צ'ייסר" שלה (ארבע סופגניות עם מזרק שניתן להזריק לסופגניה קרם נוסף), ממחיר של 10 שקל בשנה שעברה ל-11 שקל השנה. יתר המחירים נותרו כשהיו (5 שקלים לסופגניה רגילה במילוי ריבת תות, 6 שקלים לסופגניה עם ריבת חלב ו-10 שקלים לסופגניות מיוחדות).

במאפיית ברמן ייקרו השנה את כל סוגי הסופגניות – מחיר סופגניה רגילה עם ריבת תות עלה מ-4.8 שקלים בשנה שעברה ל-5.7 שקלים השנה, ואילו הסופגניות המיוחדות התייקרו מ-6.8 שקלים בשנה שעברה ל-7.9 שקלים השנה. גם הסופגניות המיוחדות פרווה התייקרו בשקל.

גם ברשת בתי הקפה קפה גרג מציעים השנה סופגניות ב-7 שקלים לעומת 5-6 שקלים בשנה שעברה, אך טוענים כי מדובר בסופגניות גדולות יותר.

מי שממשיכות להציע מחירים נמוכים גם השנה, אלה חלק מרשתות השיווק שמשתמשות בסופגניות כמוצרי לוס לידר, הנמכרים במחירים נמוכים מאוד כדי למשוך לקוחות לחנויות. ברשת רמי לוי שיווק השקמה מוכרים סופגניות במילוי ריבת תות או שוקולד במחיר של 0.9 שקלים ומיומיים לפני החג המחיר יירד ל-0.49 שקלים בהגבלת קנייה של חמש יחידות, ברשת ויקטורי מוכרים סופגניות רגילות ב-90 אגורות ומיוחדות ומצופות ב-4.90 שקל, ביינות ביתן מוכרים סופגניות בשקל ליחידה ובשופרסל המחיר גבוה יותר ונע בין 2-3 שקלים לסופגנייה עם ריבת תות (מיני או רגילה) ו-4-3.5 שקלים לסופגניית שוקולד.