תשקיעו בתמונות מכל זווית אפשרית!

אל תחסכו בתמונות ואל תחסכו באיכות שלהן. התמונות הללו הן התחליף לראייה הפיזית ולבחינת הבגד בדרך סטנדרטית, הלקוח חייב להרגיש שהבגד נמצא ממש אצלו כשהוא בוחן אותו. לא בטוחים שהצילומים שלכם מספיק טובים? קחו צלם מקצועי שיעשה לכם את העבודה, אל תתפשרו!

תנו מידות.

החשש העיקרי של מי שקונה בגדים באמצעות חנות וירטואלית הוא שהבגד ייראה יפה ומתאים אך כשהוא יגיע הוא יהיה גדול מידי, קטן מידי או לא יתאים מכל סיבה אחרת. גם כאן, כמה שיותר אינפורמציה זה כמה שיותר בטחון. פרטו מהן המידות בדיוק ומהי כל מידה (למשל, ערכו טבלה כמה סנטימטרים זה M, מה זה L, וכדומה) אם החנות שלכם אמורה למכור לא רק בישראל, תנו מידות מקבילות או שימו קישור בולט למחשבון המרת מידות.

הבליטו את הייחודיות שלכם

נסו להבליט באתר את מה שמייחד אתכם על פני אתרים אחרים מוכרים בגדים. האם אתם מוכרים בגדים פחות שגרתיים כמו מידות גדולות? האם יש איזו שהיא ייחודיות לבדים בהם אתם עושים שימוש? אחריות שאתם נותנם על הקנייה? מחירים מיוחדים? כל דבר שיכול לייחד אתכם על פני האחרים.

כמה מוצרים?

כמה שיותר. רגע לפני שאתם מעלים את החנות לאוויר, זיכרו שהתצוגה הראשונה של המוצרים תהיה קריטית לכמות המבקרים והעוקבים בעתיד. בנו קטלוג איכותי ורעננו אותו כל עונה, שימוש תמונות באיכות גבוהה והוסיפו זכוכית מגדלת בכדי שניתן יהיה לראות את התמונות הללו טוב יותר.

תנו אפשרויות פשוטות ליצירת קשר

כשקונים בגדים דרך האינטרנט יכולות לצוץ לא מעט שאלות על בגד כזה או אחר. ספקו מגוון אפשרויות ליצירת קשר – מספר טלפון, כתובת מייל זמינה, צ'ט וירטואלי וכל דרך אחרת שתאפשר ללקוח לשאול במהירות ולקבל מענה. חשוב כמובן שתהיו זמינים כמה שיותר לאמצעים אלו.

הקמה נכונה של חנות וירטואלית לבגדים מתחילה עם חשיבה על יצירת כמה שיותר בטחון ללקוח. כל אמצעי שקיים וכל המלצה שקיבלתם או מכתב תודה יסייעו ללקוח