שוק העיצוב הגרפי עתיר בביקוש למעצבים חדשים, מעצבים יצירתיים, אנשים החושבים מחוץ לקופסה ורואים את העולם בצורה קצת שונה. כדי שתוכלו להשתלב בתוך זמן קצר בלב ליבה של התעשייה, במכללת סולו עיצוב גרפיו תכננו ובנו עבורכם תכנית לימודים ייחודית המתמקדת בכל מה שחשוב כדי להשתלב בתחום.

מעצבים בתעשייה

בעידן הפוסטמודרני מנהלי החברות הגדולות כבר פחות מתמקדים בתעודה עצמה ומחפשים כישורים ויכולות בשטח. מנהלי מכללת סולו אשר צמחו מתוך התעשייה, עבדו עם מנהלי החברות הגדולות ומכירים את תנאי העבודה בשוק העיצוב, בונים עבור הסטודנטים תכנית ייחודית שמטרתה הכנת סטודנטים להצלחה מטאורית בשוק העיצוב. התכנית של מכללת סולו מציעה לסטודנטים שלה את ה-Core החשוב ביותר להצלחה בעולם התעשייה והעיצוב. במקום להתעכב על העבר או לעסוק בעתיד, במכללת סולו מתמקדים בהווה ומעניקים לכם, בכל שיעור, את הכלים והטיפים המקצועיים שאחרים לומדים רק בתום הלימודים, תוך כדי עבודה. במכללת סולו תוכלו "להשתפשף" כבר בזמן הלימודים ולא תגיעו "ירוקים" וחסרי ניסיון לראיונות עבודה בחברות הגדולות.

נושאי הלימוד המרכזיים בקורס

במכללת סולו עיצוב גרפי יודעים שכל יצירה היא פרי תוצר ייחודי של כל סטודנט ומבינים כי כל אדם הוא יצירת אמנות בפני עצמו. מסיבה זו, בסטודיו לא תלמדו נוסחאות ולא תצטרכו לשנן; אבל בהחלט תתבקשו לאתגר את עצמכם ואת הצד היצירתי שבכם. מוכנים לאתגר?

כדי שתצאו מהשיעורים עם ערך מוסף ייחודי, בקורס תרכשו את הכלים להתחבר לפן היצירתי הייחודי שלכם. בקורסים תרכשו את היסודות החיוניים לשליטה בעולם ובשפת העיצוב הגרפי, תלמדו לדבר, לנשום, לרקוד ולחיות בתוך עולם העיצוב ואותו. בין הקורסים הנלמדים תמצאו אינדיזיין ופוטושופ, אילוסטרייטור וקורסים נוספים כמו: עיצוב טיפוגרפי, מיתוג, תקשורת שיווקית, עיצוב אינטראקטיבי, העברת מסר, חשיבה יצירתית ולמעשה תוכלו לשלוט בכל הכלים הדרושים לכם כדי להפוך את הלקוחות או את המעסיקים שלכם לראשונים בתחומם.

מכללת סולו עיצוב גרפי - הערכים

שנים של ניסיון בתעשייה ובהוראה הביאו את המנחים של מכללת סולו עיצוב גרפי להבין כי הוראה מתחילה בהקשבה. לכן, במכללת סולו עיצוב גרפי כל תלמיד הוא עולם ומלואו, על התכונות המיוחדות שלו, על השפה העיצובית שהוא יוצר, על הכלים בהם הוא אוהב להשתמש ועל המסרים שהוא מביא לעולם. בסטודיו תלמדו ליצור את השפה העיצובית הייחודית שלכם.

מכללת סולו עיצוב גרפי הוקם עבור סטודנטים שרוצים להשתלב בתעשייה ולהצליח כבר מהשנה הראשונה. אם אתם רואים את עצמכם מנצלים את הפוטנציאל שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר. נשמח לגלות כישרונות חדשים!