איך עובדים מצננים?

מצנן אוויר, מצנן מים או בקיצור מצננים למיניהם עובדים על אותו עקרון ומבוססים על אותה טכנולוגיה. במצננים אלו האויר החם מבחוץ נשאב פנימה למערכת הצינון באמצעות לחץ שפועל עליו. במהלך דרכו למערכת הצינון האויר החם פוגש בפילטרים רטובים ובכך הופך את עורו : הוא פשוט הופך לאויר קר, מרענן וצונן. כמה פשוט ככה גאוני.

השימוש במצננים השונים מצוין למקרים בהם האויר בחוץ יבש, הטמפרטורות יחסית גבוהות והלחות נמוכה  או בקיצור – שעות הצהריים ואחה"צ בקיץ הישראלי שבהם נערכים רוב האירועים בתקופת הקיץ בישראל. אם האירוע שלכם מתוכנן לשעות הערב והלילה הסירו דאגה מלבכם  מסיבה אחת: מצנן האויר מתאים גם לשעות אלו מבחינה אקלימית.

 

מה דורש מצנן מים?

למזלכם מצנן מים אינו מצריך ידע או נסיון קודם כי הוא פשוט לתפעול. בנוסף, המצנן אינו מצריך התקנה או אחזקה של אנשי מקצוע ולמעשה כל אחד יכול. והכי חשוב – מצנן מים חוסך עד 70% מצריכת החשמל לעומת מקבילו המזגן והוא יותר ידידותי לסביבה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמצנן מים אינו עושה שימוש באמצעים כימיים או מלאכותיים.

וזה לא הכל – מצננים יכולים לקרר אזורים פתוחים גדולים ואפילו מגיעים לטווח של 85 מ"ר. בנוסף, העבודה של המצננים נחשבת לשקטה כך שהם לא יפריעו למהלך האירוע שלכם. ולא פחות חשוב – ניתן לצדד את המצננים בהתאם למיקומי השונים של האירוע למשל קבלת פנים, רחבת ריקודים, בופה ועוד.

 

וזוהי רק ההתחלה

כדי להקל עליכם עוד יותר מצנן אויר מצויד בשלט רחוק ובאפשרות למלוי עצמי, כלומר אתם יכולים למלא אותו לבד במי ברז עם הצינור שמשמש להשקיית הגינה. בנוסף, המצנן הוא נייד הודות לגלגלים ולמעצורים שמותקנים בו, הוא קל לניקוי וניתן לבחור את מהירות פעולתו מבין 3 מהירויות אפשריות.

ואל תדאגו - אין סיכוי שהמצנן יפסיק את פעולתו באמצע האירוע וישאיר אתכם עם אורחים מיוזעים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהמצנן מסוגל לעבוד מקסימום 8 שעות רצופות לפני שהוא מתרוקן. ובקיצור זהו מוצר מהפכני שיכול לעשות את ההבדל בין אירוע מיוזע לאירוע מושלם. אז אל תחכו לחורף והצטיידו עוד היום במצנן אויר.