הם משלנו: שיתוף פעולה מרגש בין בית ״אפל״ ללוחמי גדוד "קרקל"לאחרונה פרסמנו כי גן יבנה מצטיינת בשיעור גיוס גבוה בכלל, וגיוס קרבי גבוה בפרט. מעניין במיוחד כמות הצעירות שהתגייסו כלוחמות מן המנין ומשרתות בגדודים מעורבים כדוגמת גדוד קרקל. בעשור האחרון, בכל שנה ושנה היתה לגן יבנה נציגות בגדוד וגם עכשיו יש בגדוד כמה לוחמות ומפקדת אחת– כולן בנות גן יבנה.

צילום: בית אפל

הצעירות הללו נותנות את הלב והנשמה לצה"ל ונוטלות חלק בפעילות מבצעית לכל דבר. אנחנו ב"עם הטבע"- מרחב אקולוגי קהילתי בפנימיית בית אפל, החלטנו להחזיר להן ולחבריהן אהבה ולהזמין אותם ליום פעילות מגבש בחווה.

ביום שני הקרוב יגיעו ל"עם הטבע" חיילים מגדוד קרקל. הלוחמים יתקבלו על ידי חניכי מרכז החרום של הפנימיה עם עוגיות טריות שהם אופים במיוחד עבורם. הם יפשטו את מדי א', יעברו למדי ב' וישתלבו בפעילות חוויתית שמתקיימת ביער המאכל. החיילים מוזמנים להשתתף בבניית בריכה אקולוגית, הקמת סוכות גפנים ולהוכיח את הכושר הקרבי שלהם בפעילות אתגרית ביער.

צילום: בית אפל

אחרי ארוחת צהריים מפנקת, הלוחמים יקבלו הזדמנות להשתתף במשחק חוויתי שיבחן את מידת הגיבוש והיכולת שלהם להתמודד עם אתגר מורכב באמצעות שיתוף פעולה ועבודת צוות. לפני שהם חוזרים למדי א' ונוסעים לבסיס הקבע שלהם אי שם, נקיים מפגש אחר צהריים לאור השקיעה עם ילדי גן יבנה שיביאו ללוחמים שי קטן ומתוק של הוקרה על פועלם.

צילום: בית אפל

מעוניינים להצטרף לחגיגה? צרו קשר! 050-7236725. חיילים בני גן יבנה שרוצים להזמין את היחידות שלהם ליום פעילות וגיבוש בחווה מוזמנים ליצור קשר גם כן.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה