איך לפרוק הובלה בצורה הטובה ביותר בגן יבנהכאשר אנו עוברים דירה הדאגה הראשונה שלנו היא האריזה של כל חפציהם של בני הבית ותכולת הרהיטים. למעשה, ישנה בעיה נוספת שהיא לא פחות מדאיגה והיא הפריקה של התכולה, כאשר עוברים לדירה החדשה. אנשים לוקחים חופש מעל לשבוע, עד שהם מתארגנים בדירתם החדשה. אם אתם עוברים לאזור גן יבנה, מעוניינים כי המעבר של הדירה יהיה קל ובפחות זמן, כך שלא תפסידו ימי עבודה, חפשו שירות הובלת דירה בגן יבנה אשר מציע גם שירותי אריזה ופריקה. שירות זה, הינו יעיל במיוחד ויפתור אתכם מבזבוז זמן ואנרגיות רבות.

Pixabay

יש להיות בדירה, כך שתוכלו להורות למובילים היכן לפרוק את תכולת הבית במקום המתאים לכם. לפני הכול, יש לדאוג כי הדירה שאליה אתם עוברים תהיה נקייה וללא אבק, מה שיקל גם במעבר במיוחד כאדר אתם פורקים את התכולה לאחר הובלה בגן יבנה. חשוב לא להזמין את כל בעלי המקצוע יחד, היות והם יתנו לכם שירות שלא יהיה מקצועי אם  כמה בעלי מקצוע עובדים יחד, מה שייצור צפיפות וחוסר ריכוז גם יחד.

 

כמה כיף כאשר כל דבר מונח במקומו

 

הבלגן ואי הסד והלחץ בהובלה, עשוי להוציא אותנו לפעמים משיווי משקל. זו הסיבה, כי יש לשאול חברת הובלה, אם היא מספקת תמורת תשלם פריקה של התכולה. דבר זה, יכול לסייע המון במעבר. כולנו אנשים עובדים שעות רבות ביום ולכן אין אנו יכולים להתחיל ולהתעסק בכל הנושא של מעבר דירה ואם קיים שירות של פריקה, מדוע שלא נשתמש בו?. לגבי תכולת הארגזים, יש להחליט מהם הארגזים שתצטרכו לפרק קודם. המטבח, הוא החלק שיש בו הכי הרבה עבודה ויש לתכנן מראש, את המיקום לצלחות ולסירים ולשאר כלי הבית, כך שיהיו נגישים מיד ובאופן שיהיה לכם נוח.

 

קל לקבל החלטה כאשר כל התכולה לפניכם, אבל כדאי להחליף מיקום על פי הנוחות שלכם, רק לאחר שפרקתם את הארגזים והנחתם את הבגדים בארונות ושאר החפצים במקומם, מה שיקנה לכם ארגון טוב יותר. כמובן שתחילה, יש למקם נכון את הריהוט ואז להתפנות לארגזים, כאשר על כל ארגז יש את הייעוד שלו, כלומר לאיזה חדר כל ארגז מיועד. יש לומר לאנשי הצוות כמו מוביל למשל, היכן למקם כל ארגז. את הדבר הסופי שיש להשאיר לסוף הוא תליית התמונות וסידור האלבומים במזנון בסלון

 

הרהיטים שלכם חשובים לנו- חברת ההובלות המומלצת ביותר

 

חברת הובלות מקצועית, יודעת כמה הריהוט חשוב ללקוחותיה ותשים לב תוך הקפדה מיוחדת לשלמותם של הרהיטים בזמן ההובלה ובפריקה.. כאשר לחברה יש מובילים מקצועיים, ציוד משוכלל והאריזה של הריהוט נעשית בדיוק ובמקצועיות רבה, אין חשש כי יאונה כל רע לריהוט שברשותכם. חברת הובלות מיכאל ובוריס, הינה אחת החברות המקצועיות והוותיקות בארץ. לחברה שירות פריסה ארצי להובלות , כשאר השירות הינו אדיב ויעיל, הצוות מורכב מכמה אנשי מקצוע כאשר הוא קבוע כבר שנים בחברה.. החברה מעניקה אחריות מלאה על התכולה כאשר התכולה מבוטחת בפוליסת ביטוח המתאימה לערכה של התכולה.

 

ניתן למצוא סל שירותים מגוון שניתן להסתייע בו תצורת תשלום נוס כמו למשל: שירותי אריזה ופריקה, שירותי אחסנה, שירותי הובלה במנוף ועוד. החברה מעניקה שירות של מענה קולי 24 שעות ביממה ומשרתת מאות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה