הכרויות לכל מטרה – צורת אנושי בסיסי וחשובכדור הארץ מלא במגוון רחב של צורות חיים. רק חלק קטן מבעלי החיים הם כאלה שהחיים החברתיים אצלם הם בעלי חשיבות רבה עבורם. מעטים עוד יותר הם בעלי החיים שאצלם קיום יחסי מין איננו מתבצע בהכרח למטרות רביה גרידא. אחד מבעלי החיים הללו הוא, למרבה ההפתעה, הדולפין, שבדומה לבני אדם מקיים יחסי מין במקרים רבים רק לשם ההנאה. עם זאת, בני האדם הם היצורים התבוניים ביותר על פני הכוכב ועבורם בכל מקרה יחסי מין הם פעולה בעלת משמעות. מהן המטרות של יחסי מין אצל בני אדם ומה המשמעות שלהם? למה אתרי אינטרנט לצורך היכרויות עדיפים, במקרים רבים, על פני הניסיונות להכיר בני זוג בשיטות אחרות? היכן אפשר למצוא בני זוג למטרות שאינן כוללות בהכרח זוגיות ממוסדת ונישואין?

freepik

יחסי מין והמטרות האפשריות שלהם

יחסי מין הם בעיני מרבית בני האדם הביטוי הגבוה ביותר של קשר אישי בין בני זוג. מצד אחד, היחסים כאמור הם הדרך היחידה המאפשרת לבני אדם להוליד את הצאצאים שלהם. מצד שני, יחסי המין כרוכים בחדירה של שני בני הזוג איש לתוך החלקים האינטימיים של רעהו או רעותו.

כל אחד מקבל את היחסים הללו בצורה אחרת. אבל בדרך כלל, בני זוג המעריכים ואוהבים איש את רעותו. עשויים להפיק מהם את ההנאה הגדולה ביותר. למרות הכל, בעידן המודרני איבדו רבים מבני האדם את היכולת לייצר יחסים אישיים בצורה ספונטנית. דווקא האינטרנט, שלכאורה אמור לסייע בגיוון הקשרים ובשיפור האפשרות לייצר קשרים חדשים, הפך את הקשרים לשטחיים ורבים פשוט שכחו איך להכיר בני אדם אחרים באמת. יחד עם זאת, אנשים בעלי יזמה ואכפתיות, יצרו פתרון הולם שמאפשר למזער את הנזקים. זיגוטה הכרויות הוא אתר אינטרנט המאפשר לכל אחד לחפש את בן או בת הזוג המועדפים עליו, על פי אמות מידה שהוא קובע אותן. נרשמים לאתר וממלאים את הפרטים, ואחר כך מחפשים את בן או בת הזוג ממאגר הנרשמים, על פי מה שחשוב לכל אחד. קל, פשוט ואמין.

מציאת בני זוג שלא למטרות נישואין או זוגיות ארוכה

אף שחלק ניכר מהגברים והנשים מחפש את החצי השני שלו למטרות נישואין ויצירת תא משפחתי אוהב, יש כאלה שמחפשים דברים אחרים. בעולם המודרני והמתקדם, זאת בהחלט זכותם המלאה. מי שמחפש הכרויות סקס יכול למצוא אותם בקלות. אבל ההבדל הוא שאצלנו גם מי שמחפש קשר זמני ממלא את הפרטים ובוחר את בן או בת הזוג בהתאם לאמות מידה ולהעדפות הספציפיות שלו. אם יש לך עניין לדעת עוד ואם יש לך רצון למצוא שותף או שותפה שילוו אותך ויחוו יחד אתך חוויות משותפות משמעותיות, זה בהחלט המקום הנכון עבורך. כדאי להיכנס לאתר, למלא פרטים. ולהתחיל לחפש בני זוג מתאימים.

סוגים שונים של קשרים זוגיים אפשריים

אנשים רבים המחפשים סוגים שונים של קשרים. חלק מחפשים את הרומנטיקה ואת הקשר הזוגי הארוך, אבל חלק אחר מחפשים קשרים קצרים יותר, שאינם בהכרח קשרים מחייבים. גם לאנשים הללו יש אפשרות למצוא שידוכים איכותיים ולהשיג את בן או בת הזוג, בהתאמה קרובה ככל האפשר למה שהם רוצים. זה המקום לציין, עם זאת, כשמדובר בקשר בין שני אנשים, תמיד יש נעלם כל שהוא אותו אי אפשר לחזות מראש. וזה בסדר וזה נכון וזה בדיוק ההבדל בינינו בני האדם לבין בעלי חיים אחרים. אם יש לך עניין ליצור קשר חדש ואיכותי, בין אם למטרות רציניות ובין אם למטרות זמניות ולא בהכרח מחייבות, זה בהחלט המקום הנכון עבורך. כל מה שצריך לעשות הוי להיכנס לאתר שלנו, למלא את הפרטים ולהירשם. בהמשך אפשר לחפש את הקשר הרצוי לך בקרב כל הנרשמים האחרים, על פי אמות המידה שלך .   

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה