השכרת כסאות ואביזרים שונים לאירועיםמשפחות רבות, כמו גם ארגונים וגופים שונים וקבוצות של חברים, בוחרים לאחרונה לערוך אירועים שונים במקומות פתוחים ולאו דווקא באולמות אירועים, חדרי ישיבות או מתחמים סגורים אחרים בכלל. הנטייה הזאת נובעת בחלקה מכל מה שמתרחש לאחרונה הן במדינת ישראל והן בכל האולם – קרי מגפת הקורונה, שבעקבותיה חל איסור חמור על עריכת אירועים במתחמים סגורים.

freepik

הדבר נכון על אחת כמה וכמה אם מדובר באירוע רב משתפים. בנוסף, יש נטייה של רבים לערוך אירועים במקומות אקזוטיים ופתוחים, ולאו דווקא במקומות שגרתיים כמו אולמות אירועים. מהם סוגי האירועים שניתן לערוך שלא במקומות סגורים? למה נדרשת השכרת כיסאות, שולחנות והשכרה של אביזרים רבים נוספים? איך משפיע ארגון איכותי של האירוע על ההצלחה שלו? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בכל הקשור בארגון אירועים ואיך כדאי לארגן אותם.

סוגים שונים של אירועים והיכן אפשר לערוך אותם

כאמור לעיל, האירועים של החודשים האחרונים פגעו מאד באפשרויות השונות לעריכת אירועים. בדרך כלל, עריכת אירועים באולמות ובמתחמים סגורים היא נכון לימים אלה בעייתית במקרה הטוב ובלתי ניתנת לביצוע במקרה הפחות טוב. כמעט תמיד חל איסור על אירועים המוניים. אם מתקבל אישור כזה, הרי שמספר האורחים שאפשר להזמין לאירוע או שיכולים לשהות בו זמנית במתחם הסגור הוא כה מצומצם, עד שארגון האירוע הופך לבלתי אפשרי, או לכזה שלא ישיג את המטרות שלו. עם זאת, יש כמה סוגים של אירועים והתכנסויות שאפשר לערוך במקום פתוח. אחר מאלה, אם ניתן לקרוא לו אירוע, הוא מקרה מצער שבו נדרשת הקמת סוכת אבלים. מי שמקים סוכה או אוהל אבלים כאמור לעיל הם בנים למשפחות גדולות, שאינם יכולים מסיבות ברורות לארח מספר גדול של מנחמים בתוך הבית. השכרת כסאות ושולחנות, כמו גם פריטי ציוד אחרים בנוסף לאוהל אבלים, מאפשרת להם לארח מספר גדול של בני משפחה, חברים ומנחמים. זאת, כמובן, תוך עמידה בדרישות החוק, שמירה על ריחוק חברתי כנדרש והימנעות מצפיפות העולה על המותר.

להבדיל אלפי הבדלות, השכרת כיסאות ואביזרים אחרים, מאפשרת לבעל עסק כל שהוא לערוך אירוע מכירות או אירוע לחלק מהעובדים או לכולם, תוך הפחתת הסיכונים הנובעים משהייה במקום סגור מצד אחד ובצפיפות גדולה מצד שני. כשהדבר מתאפשר, כדאי לחשוב גם על עריכת אירועים משפחתיים בצורה הזאת. זה יכול להיות מעניין לחגוג שמחה משפחתית ולאפשר לכל החוגגים לצפות יחד בשקיעה, למשל.

השכרת כיסאות, שולחנות ואביזרים נוספים

ארגון התכנסות כל שהיא, בין אם מדובר בסוג של אירוע ובין אם, חלילה, בהקמת אוהל אבלים, צריך לקחת בחשבון שבמקום יהיה נוכח מספר גדול של אנשים. אין היגיון בכך שמשפחה תחזיק בבית או בגינה מספר גדול של כיסאות, שולחנות וספסלים. יש מקרים שבהם גם השאלת כל הכיסאות והשולחנות של השכנים לא תספיק. במקרים האלה, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בתחום השכרת כיסאות, השכרת שולחנות, אוהלים וציוד נוסף. החברות הללו מתמחות בתחום ומבינת את הצורך בשירות מהיר ואדיב ובעובדה שלרוב השירות הזה הוא ההבדל בין עגמת נפש לבין אירוע או אירוח שיעבר על הצד הטוב ביותר. אם יש לכם צורך לבצע השכרת כיסאות ושולחנות, כמו גם אוהלים או ציוד אחר ככל שהוא נדרש לאירוע חברתי, אירוע עסקי או חלילה לשם הקמת סוכת אבלים, זה בדיוק המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. המקצוענים שלנו ילמדו את הצרכים שלכם ויספקו לכם את כל מה שנדרש במהירות וביעילות.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה