למה צריך ביטוח מאמני כושר?עוסקים בתחום האימון? חשוב שתדעו שאתם בסיכון של תביעות רשלנות מקצועית. למה צריך ביטוח מאמני כושר וכיצד הוא יעניק לכם שקט נפשי? כל זאת במאמר הבא:

Pixabay

בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בביקוש עבור מאמני כושר מקצועיים, הן עבור חדרי כושר והן עבור צרכים אישיים ואימונים של אחד על אחד. באופן ישיר, חלה גם עלייה במספר התביעות שהוגשו נגד מאמני כושר, מה שהסתיים בנזקים כספיים משמעותיים עבור מאמנים רבים. כדי למנוע מצבים מהסוג הזה, חשוב שמאמני כושר במכונים, וכן שמאמני כושר אישיים, ירכשו ביטוח מאמני כושר אשר יגן עליהם במקרים של תביעות אישיות מצד מתאמנים.

מדוע צריך ביטוח מאמני כושר?

מטבע הדברים, אימוני כושר עשויים להיגמר בפציעות אצל מתאמנים שאינם רגילים לפעילות גופנית, או לתרגילים מסוימים. בעת האימון, אדם עשוי לחוש כאבים הנובעים ממאמץ של השרירים, אך לעיתים ישנם כאבים שנגמרים בפציעה משמעותית. קשה במיוחד להבחין בין שני סוגי הכאב הללו, בייחוד כאשר מאמנים ומתאמנים רוצים להגיע לתוצאות הטובות ביותר. לכן חשוב לרכוש ביטוח מאמני כושר שיאפשר לשני הצדדים להיות מכוסים מבחינה כלכלית בעת הצורך.

מה כוללת פוליסת ביטוח מאמני כושר?

ביטוח מאמני כושר כולל ביטוח צד ג' וכן ביטוח אחריות מקצועית למאמנים, הנושאים באחריות משפטית עקב המקצוע שלהם. מאמני כושר במכונים מכוסים לרוב על ידי ביטוח מאמנים של חדר הכושר, אך זאת אך ורק אם מצויין במפורש את שם המאמן בפוליסת הביטוח של חדר הכושר. (לרוב אין זה המקרה) מומלץ בחום לרכוש גם ביטוח אחריות מקצועית למאמנים בסכום מינימלי כדי להבטיח כיסוי מקסימלי בעת הצורך. הביטוח מכסה בכל חדר כושר, בבתים של לקוחות, בפארקים ובכל הארץ.

מאמני כושר אישיים זקוקים גם הם לביטוח ייחודי שמאפשר להם לשלם נזיקים במקרים שבהם אחד המתאמנים שלהם נפצע. סכום השיפוי יאפשר למאמנים לכסות הוצאות רפואיות של המתאמן או המתאמנת אשר נפצעו, וכן לשלם הוצאות משפטיות בעת הצורך.

על מנת לרוכש ביטוח מאמני כושר, חשוב תחילה שתהיה תעודת מאמן ממוסד מוכר, אישור על הסמכה בתחום ההחייאה ועזרה ראשונה, גיל מינימלי של מתאמנים לרוב גיל 7, ומגבלת מתאמנים של עד 30 איש. כאשר התנאים הללו מתקיימים, מאמני כושר בתחילת דרכם וגם מאמנים בעלי ניסיון יוכלו לרכוש ביטוח בהתאם לסוג האימונים שהם מעבירים ולסוג הפעילות שהם מתמחים בה.

ביטוח אחריות מקצועית חשוב בכל תחום, בייחוד בתחום כמו אימוני כושר שיש בו סיכוי גבוה לפציעות גופניות. ביטוח מאמני כושר מהווה כרטיס לשקט נפשי המאפשר למאמנים לעסוק בתחום שלהם בידיעה שהם מוגנים בשעת הצורך ושהם לא יצטרכו להוציא כסף רב על פיצויים או על תביעות.למידע נוסף על ביטוח מאמני כושר ניתן להכנס לקישור הבא:

https://sport-ins.com/coaches/

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה