חלק גדול מחוכמת החיים והיכולת להימנע מבעיות הוא תיכנון מראש והיערכות לבעיות בלתי צפויות. למרבה הצער, לכולנו עלולים לקרות בחיים כל מיני סוגים של מצבים שאיש איננו יכול להיערך להם באופן מושלם ושבשום אופן לא ניתן לצפות אותם מראש – ומצבים כאלה, כאשר הם גורמים לשיבושים ובעיות עלולים לגרום לנו לאי נעימות.

Pixabay

בחלק מהמקרים תקלות כאלו עלולות להוביל אותנו לצורך להזמין שירותים של מנעולן בגן יבנה לפריצה של מנעול או דלת שנתקעו והשאירו אותנו תקועים מחוץ לבית או תקועים בתוך הבית, במצב שבוודאי לא נוכל ולא נרצה להישאר בו לאורך זמן – אפילו בתקופת הקורונה.

מצב כזה יכול לקרות לכל אחד ולא תירצו להיתקע בו יותר מדי זמן. לכן, טיפ חשוב מאוד בכל מה שקשור למנעולים ולדלתות הוא להקפיד על ערנות ומודעות כי בסופו של דבר, למרות שאנשים רבים חושבים בטעות אחרת, החלק הארי של קריאות שירות להזמנת פורצי מנעולים מוסמכים דווקא לא נובע ממצבים של אובדן מפתח, שבהם בשל סיבה כזו או סיבה אחרת אנשים משום מה פשוט לא מוצאים את צרור המפתחות שלהם בשום פינה, אפילו אם הם מחפשים אותו היטב בכל הבית, וגם לא ממצבים של גניבת מפתחות – אלא להפתעתכם, אחת הסיבות העיקריות בגללה אנשים נאלצים להזמין מנעולן בגן יבנה היא בגלל תקלות מכניות ותקיעה של מנעולים.

איך תורידו עלויות של הזמנת מנעולן בגן יבנה

שימו לב שהמחיר של הזמנת פורץ מנעולים מוסמך הוא לא זול במיוחד כי מדובר על איש מקצוע שעובר הכשרה מקצועית מיוחדת וצריך גם להגיע אליכם כך שיש לו עלויות נסיעה ודלק וכמובן גם זמן נסיעה וכל אלו יעלו לכם כסף באופן טיבעי. המחירים של הזמנת מנעולן בגן יבנה צפויים להגיע לפחות לסדר גודל של מאות שקלים ואולי גם יותר מזה, לפעמים אלפי שקלים, זה די תלוי בסוג המנעול וסוג התקלה, שזה עניין שאתם לא שולטים בו – אבל יש השפעה מאוד גדולה על המחיר גם לנושא הזמן בו קרתה התקלה במנעול. אם תצטרכו את השירותים של פורץ מנעולים דווקא בלילה, או בסוף השבוע או למשל בערב חג (שלא לדבר על מצב שקורה ביום כיפור או בערב יום כיפור שעלול להיות בעייתי מאוד עבורכם) – זה יעלה לכם אפילו יותר. אחרי הכל, לכל אחד ואחד מאיתנו יש שעות מנוחה וימי עבודה, וכאשר אתם מבקשים מאיש מקצוע לבוא מחוץ לשעות העבודה שלו זה אך ורק טיבעי שהוא יבקש לקבל על כך הרבה יותר כסף – כפי שגם אתם הייתם עושים אם היו מבקשים מכם לעבוד בלילה או בסוף השבוע.

 מהבחינה הזאת, יחסית קל לכם לחסוך כסף על העלויות של הזמנת מנעולן בגן יבנה כי הסיבה העיקרית לכך שאנשים נזקקים לשירות כזה היא בגלל מצב של תקלות מכניות במנעולים – למשל כאשר המנעול בדלת שלכם נתקע באופן כזה שאתם לא מצליחים להוציא אותו והמנעול לא נפתח. שימו לב למה שאומרים על כך פורצי מנעולים מנוסים הנחשבים לבכירים בתחומם ועוסקים במקצוע זה שנים רבות, חשוב מאוד לדעת כי ברוב הגדול של קריאות שירות להזמנת שירותים של פורץ מנעולים מקצועי, הסיבה שעומדת ברקע הדברים היא שיש במנעול, או במפתח, תקלה או בעיה מכנית כל שהיא אשר מובילה אחרי זמן מה של שימוש במפתח למצב של תקיעה והיעדר יכולת פתיחה של הדלת – מצבים כאלה בדרך כלל לא מתרחשים מעצמם לפתע פתאום, אלא בדרך כלל הם מתחילים עם בעיה קטנה בנעילה שיכולה לספק לכם הודעה מוקדמת .

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה