3 מנכ"ליות מצליחות בישראלבשנים האחרונות עלה מעמדם של הנשים וניתן לראות יותר ויותר נשים מנכ"ליות בעסקים שונים החל מתחום ההשקעות ועד תחום המסעדנות. נשים אלה סללו את דרכם אל הצמרת הודות לכישוריהם וניסיונם בתחום והן כיום המנכל"יות המצליחות ביותר בישראל. בין המנכ"ליות השונות ניתן למנות 3 מנכ"ליות מצליחות ובולטות בנוף הישראלי. מנכ"ליות אלה כוללות את הנשים הבאות:

depositephoto

 

  1. אפרת פלד- יו"ר ומנכ"ל אריסון השקעות

אפרת פלד, היא יושבת ראש ומנכ"לית אריסון השקעות. אפרת הפכה למנכ"לית בשנת 2006 וארבע שנים לאחר מכן ליו"ר אריסון השקעות. בנוסף לכך, היא מנכ"לית SAFO  משנת 2004 שהינו משרד משפחתי של שרי אריסון ואשר נמצא במיאמי, שוויו של משרד זה מוערך מיליארד דולר. לאפרת ניסיון רב בתחום העסקים הודות לעסקים שהיא מנהלת. בנוסף לכך, היא דירקטורית במספר גופים פילנתרופיים ועסקיים שונים ומשנת 2009 חברה בפורום המנהיגים הגלובליים הצעירים של הפורום הכלכלי העולמי. כמו כן, היא בקבוצת LEAD משנת 2010, מדובר על נבחרת יוקרתית מטעם CGI, שהינה היוזמה הגלובלית של ביל קלינטון. ואם כל זה לא מספיק לכם היא אף חברה במועצה בינלאומית של מכון וייצמן. תפקידים אלה  והתארים שהשיגה שכוללים תואר שני במינהל עסקים בתוכנית הבינלאומית של אוניברסיטת קלוג רקנאטי של אוניברסיטת נורת'ווסטרן האמריקאית הופכים אותה לאחת הנשים והמנכ"ליות המצליחות ביותר בישראל.

  1. רקפת רוסק עמינח- מנכ"לית בנק לאומי

רקפת רוסק עמינח, היא מנכ"לית בנק לאומי ואחת הנשים החזקות והמשפיעות במערכת הבנקאית. הודות לניהולה הגיע בנק לאומי למקום הראשון בבנקאות בתחילת יולי לשיא של 38.9 מיליארד שקל, כך שבשנת 2018 עמד הבנק על הכנסות של 13.7 מילארד שקל. רוסק עמינח, גרמה לבנק לאומי להיות במקום הראשון בתחום הפיננסים במונחי שיווי שוק לאחר שנים רבות. בנוסף לכך, היא הקימה זרוע בנקאית דיגיטלית שנלוות לבנק עצמו ונקראת "פפר" וכן את אפליקציית PAY,  ושמה דגש על פעילויות אלה תוך כדי השקעת סכומים גדולים. כך ששמה מתקשר לבנקאות הקמעונאית בעולם המקוון.

  1. עופרה שטראוס- יו”ר ובעלי שטראוס גרופ

עופר שטראוס, היא אחת מהמנכ"ליות הבולטות בעולם העסקים. היא עומדת בקבוצת המזון השנייה הגדולה ביותר בישראל. הכנסותיה לשנת 2018 היו 8.57 מיליארד שקל. בשנת 2019 הרווח הנקי של החברה עמד כבר במחצית הראשונה על מאתיים תשעים ושלושה מיליון שקל, צמיחה גדולה פי ארבעה עשרה אחוז בהשוואה למחצית אשתקד. היא בעלת ארבעה תחומי פעילויות עיקריים: קפה, מים, מטבלים בזירה הבינלאומית וכמובן פעילות ישראלית הכוללת את קטגוריית החלב, המאפים, מוצרי האנרג'י והחטיפים המלוחים. הודות לניהולה המרשים הפכה שטראוס לאחת הנשים המצליחות והחזקות ביותר בישראל בשוק המזון.

נשים אלו הינן נשים חזקות, עצמאיות, אשר גרמו לגברים רבים בעולם העסקים להרים גבה ולהבין את שווים וכוחם בעסקים השונים.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה