.תוכנית הפסטיבל המוזיקה באשדוד 2018 - לפי נושאים:

מרתון נוסטלגיה - מרכז מסחרי ברובע א' – רחוב רוגוזין: 
10:00 מופע ותיקי אשדוד  אלביס וסינטרה
ערן לברון ומאיר סינטרה במופע מחווה, מרגש וסוחף לצמד הענקים פרנק סינטרה ואלביס פרסלי..

11:00 שאנסונים בצרפתית
גדולי השנסוניירים לדורותיהם נפגשים למופע אחד, על במה אחת: אדית פיאף, שארל אזנבור, איב מונטאן, אלן ברייר, ג'ק ברל, ועוד רבים וטובים – בביצוע הזמרת יוליה פלדשרוביץ (תוצרת אשדוד) והפסנתרן הוירטואוז איגור אוסטרובסקי. כל השירים יבוצעו תחת מעטה של עיבודים מוסיקליים מלאי פרשנות מקורית ובעלת ארומה צרפתית נוסטלגית, אשר תיקח אתכם למסע מעורר זיכרונות ומלא התרגשות.

18:30  מופע ג'אז ושאנסונים   
מופע ג'אז בניחוח צרפתי עם דבורה בנאסולי שתבצע את הקלאסיקות הידועות והגדולות מכל הזמנים, יחד עם פסנתרן הג'אז יעקב מורווין והחצוצרן אדיר כוכבי.

 .

19:30 אוריינטל לטין ג'אז
הרכב לטין ג׳ז המשלב חומרים מקוריים בשילוב קלאסיקות אפרו קאריביות וג׳ז עם ניחוחות אוריינטליים. חברי ההרכב, מהמובילים בתחומם בסצנה הישראלית יוצאים מרקם עשיר לכדי מוסיקה מקפיצה ושמחה.
חברי ההרכב: טל בביצקי - קלידים, בן דנציג - בס, דוד אדר - תופים,יוסף אברג׳ל - כלי הקשה, נגן אורח: אדיר כוכבי – חצוצרה

 20:30 ערב טנגו-נוסטלגיה 
הקמרטה אשדוד, בניהולו וניצוחו של מאסטרו ריקרדו פוטורנסקי תביא את ניחוחות הקסם והחושניות של הטנגדו לאשדוד.
שירה – לואיסה לייטמן ויאנה סנדלר. רקדנים – דניאל ואוקסנה. חצוצרה – זוריק אקשטיין

קסם המזרח - מרכז מסחרי רובע ב'- רחוב קיבוץ גלויות:
11:00 תהלוכת מתופפים ונשפנים
להקת הקצב האשדודית, מגיעה לשמח את התושבים במקצבים אפריקאים, ברזילאים ומזרחיים.

18:00 ההרכב האנדלוסי  סאלא טריו
ההרכב מנגן מוזיקה צפון אפריקאית, ממגוון המסורות - אלג'יר, מרוקו ותוניס. ממוזיקה אנדלוסית קלאסית דרך מוזיקה שעבית ועד הגנוואה של האזורים ההררים של האטלס ולצד פיוטים של גדולי משוררי המזרח.
עוד ושירה - אוריה הרוש. כמנג'ה ושירה - קובי עשור. קונטרבאס - דרור טובול

TABLAO FLAMENCO 19:00  (טבלאו פלמנקו)-
אמני הפלמנקו המובילים מהארץ ומספרד על במה אחת בכיכובה של הרקדנית אדוה ירמיהו.
מופע פלמנקו סוחף, מרגש ואנרגטי המשלב שירה, גיטרה וריקוד, המציג את האומנות בצורתה האותנטית, כפי שהיא מבוצעת כיום בספרד.
אמן אורח מספרד גיטרה: Manuel Cazas. שירה: יהודה, שוקי, שויקי
ניהול אמנותי, כוריאוגרפיה וריקוד: אדווה ירמיהו

חאפלה בלקנית - מרכז מסחרי רובע ו'- רחוב דב גור:
10:00 תהלוכת מתופפים ונשפנים
להקת הקצב האשדודית , מגיעה לשמח את התושבים במקצבים אפריקאים, ברזילאים ומזרחיים.

18:00 ניחוחות הגרוב הבלקני – קאימק
קאימק הוא הרכב מרענן המביא ניחוחות מטורקיה העממית ומהים השחור ומשלב מוסיקה שמחה וגרובית לצד נעימות נוגעות.

רגאי דאנסהול  ליגל – רחוב הטיילת 1:
19:30 מופע שקיעה – שרון בוני ו"כוח ראסטה"
שרון בוני זמר אשדודי בעל גוון קול שחור ומיוחד, שר בעיקר רגאיי וקלאסיקות מהז'אנר בוב מארלי, פיטר טוש ועוד. יחד עם שרון יופיעו ההרכב "כח ראסטה" שכבר בשנה שעברה החיבור ביניהם עשה טוב לכולנו !

21:00 מסיבת רגאיי דאנסהול
D.J DGYAL | דניאל חזן במסיבת היפהופ ודאנסהול מביאה איתה את הביטים שיגרמו לכם לזוז ללא הפסקה.

"דור העתיד" - מרכז מסחרי רובע ד'- רחוב משה שפירא:
10:00 מופע חלילים וכלי נשיפה -  ניר טייב– מופע לופר קצבי המבוסס על כלי נשיפה והקשה.

18:00-19:30 מיכל אלינדו
מופע אקוסטי נעים ומיוחד של זמרת צעירה וכשרונית

קבוצת הקצב של ביה"ס רעים- שלושה עשר דרבוקיסטים מיוחדים ומגוונים בניצוח אמיר ארנולד המורה למוסיקה שיעשו ג'אם מוסיקלי של קצב.

מיכאל בוקובסקי - הגיטריסט המוכשר בסגנון הקלאסי שהוכיח את כוחה של ההשקעה וההתמדה, זכה במקום הראשון בתחרות ארצית באקדמיה למוזיקה ומחול עד גיל 14 ובנוסף השתתף בתחרויות בחו"ל.

מקהלת אמירים  - מקהלה של 25 בנות צעירות במופע קיץ קצבי במיוחד

נדב לוי - בוגר תכנית "בית הספר למוסיקה" ינגן לנו על הפסנר

עודד אוחיון - במופע גיטרה. עודד אוחיון בן 15 מאשדוד מנגן 5 שנים על גיטרה קלאסית ואקוסטית הוא הסגנון המועדף עליו אותו ישלב במהלך המופע.“fingerstyle"

יח"צ לפסנתר במרחב הציבורי

מוזיקאים צעירים -אמפימונארט
17:00 מדברים בצלילים עם אקדמא
18:00 קרן בן נעים ואופק איבליה -מופע מחווה לשירי פולק מכל הזמנים, ישראלי ובינלאומי.
משתתפים:
קרן בן נעים- שירה, גיטרה אקוסטית. אופק אבליה- שירה, קסילופון ופרקשנס.

18:30 בן צוק במופע חשמלי - מופע משולב שירים מקוריים וקאברים בביצוע חדשני וסוחף ומכיל פס רחב ממגוון עולמות המוזיקה.
משתתפים:
בן צוק- סולן וגיטריסט. יאיר בן סימון- גיטריסט. גיא אמסלם- בסיסט ושירה. דניאל שוורץ- מתופף

19:00 אילייה סאנשיין - איליה ויינברג (סאנשיין), ראפר, מפיק מוזיקלי ויוצר תוכן יחד עם להקתו במופע אקוסטי מלווה נגנים, אשר מתעד את הדרך להצלחה.
עמית רז – תופים. עמית פז – באס. דן אמסלם - תופים

19:30"מדברים ושרים" ספוקן וורד - מופע אומנותי המכיל בתוכו שירים וקטעי שירה מדוברת. במופע יעלו חניכים ושינשינים מארגון "הספוקנוער"

21:00 ג'אם סשן - נגינה חופשית, ספונטנית ומאולתרת. בערבי ג'אם סשן הכל יכול לקרות! הכלים - גיטרות ומערכת תופים נמצאים על הבמה, המיקרופון פתוח והקהל הוא משתתף פעיל.

חג המוזיקה במוקדים נוספים:

20:00 אייל פרץ מארח חברים במשכן:
עיריית אשדוד והחברה העירונית לתרבות מציגים : מופע מוזיקלי בינלאומי שעובר דרך ישראל צרפת רוסיה ספרד אתיופיה אנגליה ואמריקה במשכן לאמנויות הבמה הפיס אשדוד .
לפרטים – המשכן לאומנויות הבמה, רחוב דרך ארץ.

21:00 מני בגר במופע רוק: 
הרוקר הוותיק והאהוב במופע רוק חשמלי עם מיטב שיריו בכל הזמנים - זה היה ביתי,
הולך למערב, בוקר של חמסין, שיר השחרור, הלילה לבד ועוד רבים וטובים. במופע יבצע מני גם שירים מתוך אלבומו החדש שיראה אור בקרוב, ביניהם מלכות השקר, ו-חזרה לאיסטנבול.
מני מלווה בהרכב חדש ומשובח – עדי הלל בגיטרה, איב גלולה בבס ויוסי כהן בתופים.

לפרטים – מרכז מונארט, רחוב דרך ארץ 8. עלות כרטיס: 50 ₪

21:00 בוזוקי גרוב - מופע יווני קצבי
מוזיקה מקורית של ההרכב ועם עיבודים חדשניים ללהיטים המוכרים והאהובים של הזמר היווני בישראל. מוזיקה יוונית עם סגנונות מוזיקליים אחרים מוסיקת רוק, בלוז, מוזיקה קלאסית, צוענית, ביג בנד, כליזמר, פלמנקו וג'אז.

לפרטים- מוזאון הפלישתים, רחוב השייטים 1

מפת המופעים לפי שעות:

יום שכולו הופעות ברחבי העיר ובמוסדות התרבות

08:30- הליכה מוזקילית בחוף הים

10:00 – רובע א' - מופע מחווה לאלביס וסינטרה

10:00 – רובע ו' - תהלוכת מתופפים ונשפנים

10:00 – רובע ד' - מופע חלילים וכלי נשיפה -  ניר טייב

11:00 – רובע ב' - תהלוכת מתופפים ונשפנים

11:00 - רובע א' - שאנסונים בצרפתית

17:00 – רחבת העיריה – big bend

17:30 – אמפימונארט –BRASS

18:00 – רובע ד' – במת "דור העתיד"

18:00 – רחבת העיריה - קרן בן נעים ואופק איבליה 

18:00 – רובע ב' - ההרכב "סאלא טריו"

18:00 – רובע ו' – ההרכב  "קאימק "

18:30 – אמפי מונארט- בן צוק במופע חשמלי

18:30 -רובע א' - שאנסונים בצרפתית - 

19:00 – רובע ב' – טבלאו פלמנקו

19:00 – אמפי מונארט -  אילייה סאנשיין

19:30 – רובע א' - אוריינטל לטין ג'אז

19:30- ליגל -  שרון בוני ו"כוח ראסטה"

19:30 – אמפי מונארט - "מדברים ושרים" ספוקן וורד

20:00 – המשכן לאומנויות הבמה - אייל פרץ

20:30 – רובע א' – ערב טנגו-נוסטלגיה

21:00 – ליגל - מסיבת רגאיי דאנסהול

21:00 – אמפי מונארט-  ג'אם סשן

21:00 – מרכז מונארט - מני בגר במופע רוק

21:00 – מוזאון הפלישתים - בוזוקי גרוב

לתוכניה הדיגיטלית לחצו כאן 

 סרטון מאירועי שנה שעברה :